مشاهده در سایت دانش بنیان

توسط   / سه شنبه, ۲ دی ۱۳۹۳ / انتشار در  اخبار حضور فعال کنترل پژوهان پارت محور در پانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری

شرکت فنی و مهندسی کنترل پژوهان پارت محور، مجری اصلی طرح­های تله متری شرکت آبفای مشهد  در پانزدهمین نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهش و فناوری که 23 تا 26 آذر در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، در غرفه این شرکت حضور یافت. 

 در اولین روز برپایی این نمایشگاه اسناتدار خراسان رضوی و مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری از غرفه شرکت آب و فاصلاب مشهد بازدید کردند. در دومین روز این نمایشگاه نیز معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، مدیر کارگروه بهینه­سازی عرضه و تقاضای آب وزارت نیرو و مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور در امور مجلس و در سومین روز نیز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در غرفه آبفای مشهد حضور یافتند و از نزدیک با دستاوردهای پژوهشی این شرکت آشنا شدند.

در آخرین روز نمایشگاه نیز ((مدیرکل دفتر امور پشتیبانی پژوهش و فناوری)) و ((معاون فنی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور)) در غرفه شرکت حضور یافتند.

در اختتامیه این نمایشگاه، شرکت آب و فاضلاب مشهد موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس (( شرکت برتر)) گردید، همچنین با هدای لوح یادمان از مشارکت و حضور فعال شرکت در این نمایشگاه تقدیر به عمل آمد.

پاسخ دهید